{{ product.ProductAward.Quote }}

Siodełko Giant Romero SL

BLAZE THE TRAIL

299 zł
Kontakt
Udostępnij

BLAZE THE TRAIL

Seria siodełek Romero została zaprojektowana z uwzględnieniem upodobań profesjonalnych zawodników jeżdżących w najbardziej wymagających warunkach. Wypełnienie znajdujące się po bokach siodełka umożliwia komfortowe wchodzenie i schodzenie, a wydłużony nosek siodełka zapewnia nodze odpowiednie podparcie i nie przeszkadza podczas zjazdów.
Zaprojektowane, stworzone i testowane w celu zapewnienia maksymalnej wygody i podparcia, siodełka z serii Romero dadzą sobie radę zarówno z weekendowymi ścieżkami, jak i wieloetapowymi zawodami enduro. Wzmocnione krawędzie zapewniają komfort podczas zjazdu przylegającym do siodełka udom, a specjalnie opracowane wypełnienie zapewnia wsparcie podczas pedałowania.

Charakterystyka

Specjalnie opracowana konstrukcja siodełka Romero pozwalająca mu dostosowywać się do kształtu ciała, minimalizując ucisk  i ryzyko otarć
Wypełnienie znajdujące się na brzegach siodełka pozwalające na wygodniejsze wstawanie i siadanie na siodełko
Dwie kieszenie na granulowane wypełnienie zwiększające tłumienie drgań i nierówności
Zoptymalizowany kształt noska, zapewniający odpowiednie oparcie, nie przeszkadza podczas zjazdów
Lekkie i wytrzymałe pręty ze stali nierdzewnej
Błyszczące pokrycie zmniejszające tarcie podczas wstawania i siadania na siodełko

Specyfikacja

Masa: 245 g
Materiał prętów: SST
Średnica prętów: 7 mm
Powłoka: Nylon
Wypełnienie: LPU+ETPU Particle Flow
Szerokość: 138 mm
Długość 277 mm
Wysokość: 44 mm

Najważniejsze informacje

Pierwsze tak drobiazgowo opracowane off-roadowe siodełko firmy Giant jest wynikiem ciągłej współpracy pomiędzy profesjonalnymi zawodnikami a inżynierami Gianta, którzy z pomocą nowoczesnych technologii opracowali siodełko zapewniające nowy poziom wygody i podparcia.

Romero SL with interactive tooltips

Technologie

Technologia Particle Flow

Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.