ENJOY THE RIDE. Technologia EasyRide Tubeless Gianta (ERT) to bardzo proste rozwiązanie dla rowerzystów uprawiających okazjonalnie jazdę sportową dla zachowania sprawności czy praktykujących weekendowe wycieczki, którym zależy na zaletach opon bezdętkowych, ale bez kosztownych modernizacji i zamieszania. Specjalnie zintegrowana wkładka tworzy komorę powietrzną, która działa podobnie jak dętka, dzięki czemu łatwiej jest napompować opony — to opcja dla tych, którzy wolą bezpieczne, przyjazne dla użytkownika, korzystne cenowo i bezpieczne rozwiązania niż na szybkość i osiągi.

Główne korzyści

KOMPATYBILNOŚĆ

W przeciwieństwie do opon bezdętkowych, które wymagają wymiany obręczy lub kół, system ERT jest kompatybilny z większością standardowych obręczy i kół dostępnych obecnie na rynku. Wystarczy usunąć starą oponę oraz dętkę i wymienić ją na oponę Giant ERT, aby cieszyć się wygodnym i łatwym w użyciu rozwiązaniem bezdętkowym.

NIEZAWODNOŚĆ

W przypadku opon bezdętkowych Giant EasyRide zastosowaliśmy wytrzymałe osnowy i bieżnik z mieszanki gum, które zapewnią przyjemność z jazdy przez długie godziny. Przemierzaj ulice miasta dojeżdżając do pracy lub rozkoszuj się lokalnym krajobrazem podczas weekendowych wypadów, wiedząc, że dzięki ERT jesteś chroniony i bezpiecznie dotrzesz do domu.

ZINTEGROWANA WKŁADKA ERT

W przeciwieństwie do standardowych wewnętrznych dętek, zintegrowana wkładka ERT jest wbudowana w osnowę, dzięki czemu opona jest bardziej odporna i łatwa w użyciu i posiada większość zalet opon bezdętkowych: niezawodność, trwałość, bezpieczeństwo i ochronę przed przedziurawieniem i przebiciem poprzez dobicie obręczy do obręczy.

Udostępnij

WHY ERT?

PEWNOŚĆ

– Odporność na przebicie poprzez dobicie obręczy do podłoża i przedziurawienia

– Możliwość jazdy przy niskimi ciśnieniu dla większej wygody

– Lepsze własności trakcyjne i kontrola dla większej pewności

ŁATWOŚĆ MODERNIZACJI

– Dostępność cenowa

– Kompatybilność z większością powszechnie stosowanych obręczy

– Niskie koszty serwisu

– Brak potrzeby stosowania specjalnych wentyli czy taśm

ŁATWY MONTAŻ

– Przy użyciu zwykłej pompki

– Łatwość montażu stopki

– Brak konieczności wstępnego napompowania; zintegrowana komora działa jak dętka

ERT with interactive tooltips

Technologie

EasyRide Tubeless