{{ product.ProductAward.Quote }}

Koła Giant SLR 2 Disc 65mm, karbonowe

Przednie - 1999 zł, Tylne - 2199 zł
Kontakt
Udostępnij
Koła systemowe Giant SLR 2 65 Disc to lekkie karbonowe koła aero w zaskakująco przystępnej cenie. Wyposażone w obręcze o aerodynamicznym profilu o głębokości 65 mm i nowoczesnej wewnętrznej szerokości 22,4 mm, SLR 2 65 wykazuje zredukowane straty aerodynamiczne i oferuje lepsze podparcie dla dzisiejszych opon o większej objętości. Dzięki konstrukcji hookless i zoptymalizowanemu układowi karbonu, aby zapewnić solidną konstrukcję przy minimalnej wadze, SLR 2 65 Disc oferują lekką i niedrogą aerodynamikę.

Charakterystyka

Konstrukcja obręczy typu hookless zwiększa ogólną trwałość i oferuje większą szerokość wewnętrznej obręczy bez zwiększania wagi
Zoptymalizowany układ karbonu zawiera włókna węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie umieszczone w najważniejszych obszarach w celu zapewnienia sztywności, zgodności i lekkości kół.
Uniwersalny profil obręczy o wysokości 65 mm ze zaktualizowaną wewnętrzną szerokością 22,4 mm zapewnia lepsze podparcie dla dzisiejszych opon szosowych i minimalizuje straty związane z oporami powietrza.

Specyfikacja

Typ obręczy: Hookless Clincher
Szerokość zewnętrzna obręczy: 26 mm
Szerokość wewnętrzna obręczy: 22,4 mm
Piasta przednia: Giant Alloy, Centerlock
Piasta tylna: Giant Alloy, Pawl Driver (3 zapadki 30T), Centerlock
Kompatybilność piasty: Shimano HG, SRAM XDR
Oś przednia: oś przelotowa 100 x 12
Oś tylna: oś przelotowa 142 x 12
Waga (para): ok. 1730 g

Najważniejsze informacje

Za wyjątkową wydajnością nowych kół Giant SLR 2 65 Disc WheelSystems kryje się kilka innowacyjnych technologii, które zapewniają lekkość, przewagę aerodynamiczną oraz pewne prowadzenie.

SLR 2 65 Disc WheelSystem with interactive tooltips

Technologie

TECHNOLOGIA HOOKLESS

Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.