{{ product.ProductAward.Quote }}

Koła Giant SLR 1 42mm, karbonowe

Przednie - 2399 zł / Tylne - 2999 zł
Kontakt
Udostępnij
Koła systemowe SLR 1 42 są wydajnymi, lekkimi i wszechstronnymi karbonowymi kołami szosowymi, które zapewniają profesjonalne osiągi w przystępnej cenie. Z konstrukcją hookless i zoptymalizowanym układem włókien karbonu, aby zapewnić solidną budowę, z nowoczesną, większą szerokością wewnętrzną obręczy i minimalną masą, a także piastami o niskim tarciu i technologią Dynamic Balanced Lacing w celu utrzymania maksymalnej wydajności, SLR 1 42 są doskonałą inwestycją dla kolarzy, którzy żądają bezkompromisowego podejścia do osiągów, kontroli i wagi.

Charakterystyka

Konstrukcja obręczy typu hookless zwiększa ogólną trwałość i oferuje większą szerokość wewnętrznej obręczy bez zwiększania ciężaru.
Zoptymalizowany układ karbonu zawiera włókna węglowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie umieszczone w najważniejszych obszarach w celu zapewnienia sztywności, zgodności i lekkości kół.
Piasta o niskim tarciu z precyzyjnie obrobioną wewnętrzną powierzchnią eliminuje nadmierne obciążenie łożyska, zmniejsza tarcie łożyska oraz obniża opory toczenia i minimalizuje straty mocy.
Dynamic Balanced Lacing (dynamicznie zrównoważony zaplot) zapewnia, że szprychy mają optymalne napięcie podczas dynamicznego obciążenia, co zapewnia lepszą trwałość i wyższą efektywność pedałowania.
Powiększony kołnierz piasty DBL poprawia kąty szprych, zwiększając ogólną sztywność skrętną i sztywność boczną dla lepszego przekazywania  mocy
Zastrzeżona żywica Giant o wysokiej temperaturze zeszklenia zwiększa ogólną trwałość obręczy i skuteczność hamowania.
Uniwersalny profil obręczy o wysokości 42 mm ze zaktualizowaną wewnętrzną szerokością zapewnia lepsze podparcie dla dzisiejszych opon szosowych o większej objętości.

Specyfikacja

Materiał obręczy: włókno węglowe
Typ obręczy: Hookless
Tubeless: Giant Tubeless System (zawiera taśmę i zawór)
Wysokość obręczy: 42mm
Szerokość zewnętrzna obręczy: 23mm
Szerokość wewnętrzna obręczy: 19.4mm
ETRTO: 622-19
Piasta przednia: Giant Low Friction Alloy
Piasta tylna: Giant Low Friction Alloy, Ratchet Driver 30T
Kompatybilność piasty: Shimano HG, SRAM XDR
Oś przednia: 100x5 QR
Oś tylna: 130x5 QR
Szprychy: SAPIM CX-Ray
Zaplot: Dynamic Balanced Lacing (DBL)
Waga (para): 1404g

Najważniejsze informacje

Za wyjątkową wydajność nowych kół Giant SLR 1 42 odpowiada kilka innowacyjnych technologii, które zapewniają lekkość, maksymalne przeniesienie mocy i pewne prowadzenie.

SLR 1 42 WheelSystem with interactive tooltips

Technologie

Dynamic Balanced Lacing
TECHNOLOGIA HOOKLESS

Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.