{{ product.ProductAward.Quote }}

Buty Giant Shuttle Flat

449 zł
Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
ALL TERRAIN, ALL THE TIME. Wkładaj swoje buty Shuttle, chwyć rower i jedź na kilka sobotnich porannych okrążeń na lokalnym singletracku. Noś je do sklepu, po pracy uderzaj na hopki, a następnie udaj się na spotkanie z kumplami na zimną colę. Całkowicie nowe buty do rowerów górskich Shuttle Flat są tak wszechstronne i gotowe na wszystko, tak jak Ty. Dzięki wyjątkowo wytrzymałej gumowej podeszwie o podwójnej gęstości z ekskluzywną mieszanką gumy GRIPR w obszarze styku z pedałem i bardzo miękkiej wkładce z pianki EVA, Shuttle Flat z pewnością stanie się Twoim ulubionym butem.

Charakterystyka

Trwała, gumowa podeszwa o podwójnej gęstości

Ekskluzywna gumowa część GRIPR w strefie kontaktu z pedałem zapewnia wyjątkową przyczepność

Zewnętrzna folia TPU z perforacją laserową dla lepszej oddychalności stopy i szybkiego schnięcia

Formowana wtryskowo osłona palców TPU zastosowana z bardzo wytrzymałym ściegiem dla trwałego bezpieczeństwa

Odblaskowe sznurówki z koronkową kieszenią z elastycznej siatki na języku

Specyfikacja

Rozmiary: 41-46
Waga: 450g (rozmiar 45)

Najważniejsze informacje

Dzięki ultra wytrzymałej gumowej podeszwie o podwójnej gęstości z ekskluzywną mieszanką gumy GRIPR w obszarze kontaktu pedału, super miękkiej wewnętrznej podeszwie środkowej z pianki EVA i formowanej wtryskowo osłonie palców z TPU dla dodatkowej ochrony, Shuttle Flat to płaski wszechstronny but.

Shuttle Flat with interactive tooltips

Najnowsze wiadomości

Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.